Garden Party: Příjemné setkání na závěr školního roku

V pondělí 15. června se zahrada naší školy opět proměnila v místo plné hudby, umění a přátelských setkání. Konala se zde tradiční Garden Party, která je každoročně neoficiálním rozloučením se školním rokem a příležitostí k setkání žáků, rodičů, pedagogů i přátel školy v neformální a pohodové atmosféře.

Během odpoledne vystoupili žáci všech uměleckých oborů. Návštěvníci si mohli vyslechnout hudební vystoupení sólistů i souborů, zhlédnout taneční a literárně-dramatická vystoupení a ocenit výsledky celoroční práce našich žáků.

Součástí Garden Party bylo také slavnostní zahájení vernisáže výtvarného oboru. Vystavené práce představily tvorbu žáků napříč věkovými kategoriemi i výtvarnými technikami a nabídly návštěvníkům možnost nahlédnout do světa dětské fantazie, originality a výtvarného rozvoje během uplynulého školního roku.

Děkujeme všem účinkujícím, pedagogům, rodičům i návštěvníkům za vytvoření příjemné atmosféry a za podporu, kterou naší škole dlouhodobě věnují. Garden Party se i letos stala krásnou tečkou za dalším úspěšným školním rokem a příjemným setkáním celé školní komunity.