• Budova školy
  naše škola se nachází ve zrekonstruované budově
  v centru Přelouče již od roku 1949
 • Zkušebna dechového orchestru a kapely Buď fit
  je zároveň nahrávacím studiem
  postavena v roce 2014 díky financování z EU a spolupráci s městem Přelouč
 • Mažoretky ZUŠ Přelouč
  vedené Jarmilou Pavlíčkovou
  reprezentují školu i město na nejrůznějších akcích
 • Pěvecký sbor Ohniváček
  vedený Veronikou Pokornou
  vítěz řady mezinárodních soutěžních festivalů pěveckých sborů
 • Taneční obor
  vedený Petrou Mori a Soňou Paskerovou
  rozvíjí pohybové nadání a chuť dětí k tanci a pohybu
 • Hudební obor
  ZUŠ Přelouč nabízí vzdělávání v hudebním oboru
  vyučujeme hru na klávesové, dechové, smyčccové, strunné, bicí nástroje a zpěv
 • Dechový orchestr ZUŠ Přelouč
  vedený Michalem Chmelařem
  laureát mnoha mezinárodních soutěží

Hubertovy jízdy v Kladrubech 

Již několik let funguje na naší škole při dechovém oddělení soubor loveckých nástrojů. Soubor založila Radka Chmelařová a nyní ho vede Marie Mechová. Mimo jiné spolupracuje se Střední školu chovu koní a jezdectví v Kladrubech nad Labem, pro kterou každoročně vystupuje na tradiční Hubertově jízdě. I letos tomu nebylo jinak a my si této spolupráce velmi vážíme.

V letošním roce se našemu souboru dostalo další velké pocty. Byl pozván k účinkování na Hubertově jízdě přímo pro Národní hřebčín Kladruby nad Labem. I díky krásnému počasí si naše hornistky celý den skvěle užily. Tříhodinová vyjížďka kočárem a sledování krásných starokladrubských koní bylo velkým zážitkem. Moc se těšíme na další spolupráci.

  Nadcházející události