SVITAVSKÉ KOMOŘENÍ

Soutěže Svitavské komoření, která se konala ve dnech 10.-11.5., se z naší školy zúčastnilo celkem 7 souborů.
Zlato si přiváží žesťové trio ve složení Viktorie Soukupová, Alexandr Vrága, Antonín Mokříž pod vedením Šimona Janáka a komorní trio (Kamila Jančíková, Nikita Holečková, Veronika Železná) pod vedením Pavla Merty a Jaroslavy Baborákové.
Stříbrné skončilo tubové kvarteto (Lukáš Večerek, Marek Bechynský, Jindřich Zmítko, Jaroslav Mokříž) pod vedením Šimona Janáka, klavírní duo (Adam Beran, Natálie Beranová) pod vedením Jaroslavy Baborákové a klavírní duo (Natali Shejbalová, Veronika Železná) rovněž pod vedením Jaroslavy Baborákové.
Bronzové je duo lesních rohů s klavírem (Kamila Kautská, Alexandra Kollárovičová, Klára Černá) pod vedením Marie Mechové a duo housle a klarinet (Adam Steklý, Vojtěch Kollár) pod vedením Lucie Benešové.
Všem zúčastněným gratulujeme k jejich výkonům a oceněním a pedagogům, kteří žáky trpělivě připravovali, děkujeme!