• Budova školy
  naše škola se nachází ve zrekonstruované budově
  v centru Přelouče již od roku 1949
 • Zkušebna dechového orchestru a kapely Buď fit
  je zároveň nahrávacím studiem
  postavena v roce 2014 díky financování z EU a spolupráci s městem Přelouč
 • Mažoretky ZUŠ Přelouč
  vedené Jarmilou Pavlíčkovou
  reprezentují školu i město na nejrůznějších akcích
 • Pěvecký sbor Ohniváček
  vedený Veronikou Pokornou
  vítěz řady mezinárodních soutěžních festivalů pěveckých sborů
 • Taneční obor
  vedený Petrou Mori a Soňou Paskerovou
  rozvíjí pohybové nadání a chuť dětí k tanci a pohybu
 • Hudební obor
  ZUŠ Přelouč nabízí vzdělávání v hudebním oboru
  vyučujeme hru na klávesové, dechové, smyčccové, strunné, bicí nástroje a zpěv
 • Dechový orchestr ZUŠ Přelouč
  vedený Michalem Chmelařem
  laureát mnoha mezinárodních soutěží

Liteňské hornové dny

Druhý květnový víkend se v Litni konaly již tradiční hornové dny, které pořádá člen České filharmonie a zároveň náš letošní lektor žesťových kurzů, Jindřich Kolář. Z naší školy se jich zúčastnily Kamila Kautská a Evelína Hloušková, obě ze třídy Marie Mechové. Ve dvou dnech měly možnost vystoupit na několika koncertech a zároveň si zahrály se všemi zúčastněnými hornisty ze ZUŠ, konzervatoří, akademií múzických umění a členy předních symfonických těles na společném večerním slavnostním koncertě. V rámci kurzů také proběhly přednášky s profesorem Pražské konzervatoře Zdeňkem Divokým a vítězkou Pražského jara a zároveň členkou České filharmonie Kateřinou Javůrkovou. Již nyní se těšíme na další ročník, který proběhne příští rok v dubnu.

  Nadcházející události