• Budova školy
  naše škola se nachází ve zrekonstruované budově
  v centru Přelouče již od roku 1949
 • Zkušebna dechového orchestru a kapely Buď fit
  je zároveň nahrávacím studiem
  postavena v roce 2014 díky financování z EU a spolupráci s městem Přelouč
 • Mažoretky ZUŠ Přelouč
  vedené Jarmilou Pavlíčkovou
  reprezentují školu i město na nejrůznějších akcích
 • Pěvecký sbor Ohniváček
  vedený Veronikou Pokornou
  vítěz řady mezinárodních soutěžních festivalů pěveckých sborů
 • Taneční obor
  vedený Petrou Mori a Soňou Paskerovou
  rozvíjí pohybové nadání a chuť dětí k tanci a pohybu
 • Hudební obor
  ZUŠ Přelouč nabízí vzdělávání v hudebním oboru
  vyučujeme hru na klávesové, dechové, smyčccové, strunné, bicí nástroje a zpěv
 • Dechový orchestr ZUŠ Přelouč
  vedený Michalem Chmelařem
  laureát mnoha mezinárodních soutěží

TŘÍKRÁLOVÝ KONCERT

Jako poděkování všem, kteří se zúčastnili Tříkrálové sbírky, ať už jako koledníci, nebo jako dárci, uspořádala opět naše škola ve spolupráci s Charitou Přelouč tradiční Tříkrálový koncert. V hodinovém programu se představili žáci hudebního oddělení a s trémou i zimou se poprali velmi statečně, diváci, kteří zaplnili kostel do posledního místa, jejich výkony podpořili skvělou atmosférou. Ozdobou koncertu bylo společné vystoupení žáků a pedagogů pěveckého a smyčcového oddělení, kteří předvedli pět koled v krásné úpravě Jaroslava Krčka. Jsme velmi rádi, že se na tradici, která byla pandemickou situací na dva roky přerušena, podařilo úspěšně navázat.

  Nadcházející události