• Budova školy
  naše škola se nachází ve zrekonstruované budově
  v centru Přelouče již od roku 1949
 • Zkušebna dechového orchestru a kapely Buď fit
  je zároveň nahrávacím studiem
  postavena v roce 2014 díky financování z EU a spolupráci s městem Přelouč
 • Mažoretky ZUŠ Přelouč
  vedené Jarmilou Pavlíčkovou
  reprezentují školu i město na nejrůznějších akcích
 • Pěvecký sbor Ohniváček
  vedený Veronikou Pokornou
  vítěz řady mezinárodních soutěžních festivalů pěveckých sborů
 • Taneční obor
  vedený Petrou Mori a Soňou Paskerovou
  rozvíjí pohybové nadání a chuť dětí k tanci a pohybu
 • Hudební obor
  ZUŠ Přelouč nabízí vzdělávání v hudebním oboru
  vyučujeme hru na klávesové, dechové, smyčccové, strunné, bicí nástroje a zpěv
 • Dechový orchestr ZUŠ Přelouč
  vedený Michalem Chmelařem
  laureát mnoha mezinárodních soutěží

Dechový orchestr v Německu

Dechový orchestr ZUŠ Přelouč skvěle reprezentoval naši školu i město Přelouč na mezinárodním festivalu dechových orchestrů v německém městě Bad Orb. Mezi třiceti zúčastněným kapelami se orchestr z Přelouče rozhodně neztratil. Všechny koncerty přeloučských mladých muzikantů byly velmi dobře navštěvovány a odměněny velkým aplausem. Orchestr byl navíc vybrán jako jeden ze tří k účinkování na mši v místním kostele, kterou řídil slavný skladatel Jacob de Haan. Festival byl završen slavnostním průvodem městem a závěrečným společným koncertem všech orchestrů, kde najednou hrálo přes tisíc hudebníků.