• Budova školy
  naše škola se nachází ve zrekonstruované budově
  v centru Přelouče již od roku 1949
 • Zkušebna dechového orchestru a kapely Buď fit
  je zároveň nahrávacím studiem
  postavena v roce 2014 díky financování z EU a spolupráci s městem Přelouč
 • Mažoretky ZUŠ Přelouč
  vedené Jarmilou Pavlíčkovou
  reprezentují školu i město na nejrůznějších akcích
 • Pěvecký sbor Ohniváček
  vedený Veronikou Pokornou
  vítěz řady mezinárodních soutěžních festivalů pěveckých sborů
 • Taneční obor
  vedený Petrou Mori a Soňou Paskerovou
  rozvíjí pohybové nadání a chuť dětí k tanci a pohybu
 • Hudební obor
  ZUŠ Přelouč nabízí vzdělávání v hudebním oboru
  vyučujeme hru na klávesové, dechové, smyčccové, strunné, bicí nástroje a zpěv
 • Dechový orchestr ZUŠ Přelouč
  vedený Michalem Chmelařem
  laureát mnoha mezinárodních soutěží

Úspěšná krajská kola

Ve dnech 6. – 7. 4. 2022 se uskutečnila krajská kola ve hře na dechové a bicí nástroje. V konkurenci více jak 200 soutěžících si žáci naší školy vedli výborně. První cenu s postupem do celostátních kol soutěže získal Tomáš Vondrouš (hra na trombon, ze třídy Michala Chmelaře) a Filip Košťál (hra na bicí, ze třídy Jana Pátka). Další první ceny získali – Marek Bechynský (hra na trombon a baryton, ze třídy Radky Chmelařové), Martina Junková (hra na trombon a baryton, ze třídy Michala Chmelaře), Klára Junková (hra na trubku, ze třídy Michala Chmelaře), Richard a Jindřich Zmítkovi (hra na tubu, ze třídy Šimona Janáka), Alexandr Vrága (hra na baryton, ze třídy Šimona Janáka), Janek Pecka (hra na trubku, ze třídy Davida Štrupla), Martin Chudomský (hra na tubu ze třídy Davida Štrupla), Klára Černá (hra na bicí, ze třídy Jana Pátka), Dominik Veverka (hra na hoboj, ze třídy Filipa Krytináře), Eva Krejčíková (hra na fagot, ze třídy Filipa Krytináře) a Adéla Kozumplíková (hra na klarinet, ze třídy Vladimíra Brablece). Druhou cenu obdrželi ve hře na klarinet Miroslav Erben, ve hře na fagot Nicol Amy Vindušková, ve hře na baryton Lukáš Večerek a Jaroslav Mokříž, ve hře na trubku Radka Sotonová, Richard Kohout a Tomáš Novotný, ve hře na lesní roh Viktorie Soukupová a Kamila Kautská, ve hře na bicí Tomáš Váša. Třetí cenu si z Vysokého Mýta přivezla Evelína Hloušková ve hře na lesní roh a Dalibor Bašta ve hře na bicí. Navíc Martina Junková získala mimořádnou cenu za melodické cítění a Tomáš Váša cenu za nejlepší provedení povinné skladby. Velké poděkování patří také našim korepetitorkám Anně Knoulichové a Veronice Dědičové. Gratulujeme všem žákům a jejich pedagogům za vzornou reprezentaci školy a města.

 • Připravované akce