• Budova školy
  naše škola se nachází ve zrekonstruované budově
  v centru Přelouče již od roku 1949
 • Zkušebna dechového orchestru a kapely Buď fit
  je zároveň nahrávacím studiem
  postavena v roce 2014 díky financování z EU a spolupráci s městem Přelouč
 • Mažoretky ZUŠ Přelouč
  vedené Jarmilou Pavlíčkovou
  reprezentují školu i město na nejrůznějších akcích
 • Pěvecký sbor Ohniváček
  vedený Veronikou Pokornou
  vítěz řady mezinárodních soutěžních festivalů pěveckých sborů
 • Taneční obor
  vedený Petrou Mori a Soňou Paskerovou
  rozvíjí pohybové nadání a chuť dětí k tanci a pohybu
 • Hudební obor
  ZUŠ Přelouč nabízí vzdělávání v hudebním oboru
  vyučujeme hru na klávesové, dechové, smyčccové, strunné, bicí nástroje a zpěv
 • Dechový orchestr ZUŠ Přelouč
  vedený Michalem Chmelařem
  laureát mnoha mezinárodních soutěží

Naši žáci natáčeli sólové nahrávky s Komorní filharmonií Pardubice

Na jaře jsme vás informovali o skvělém úspěchu našich žáků v soutěži Hraj online!, kterou pořádala Komorní filharmonie Pardubice. Hlavní cenou pro vítěze kategorií byla možnost pořízení sólové nahrávky s tímto profesionálním orchestrem. Hned tři žáci ZUŠ Přelouč soutěž vyhráli, a tak v pátek 19. listopadu nastal den natáčení. Za doprovodu orchestru klarinetistka Adéla Kozumplíková (ze třídy Vladimíra Brablece) natočila 2. větu z Kramářova klarinetového koncertu a trombonista Vojtěch Ouřecký (ze třídy Michala Chmelaře) Fantazii pro trombon od amerického skladatele Jamese Curnowa. Jakmile budou nahrávky zpracovány a zveřejněny, určitě se s nimi také pochlubíme na našich webových stránkách.