• Budova školy
  naše škola se nachází ve zrekonstruované budově
  v centru Přelouče již od roku 1949
 • Zkušebna dechového orchestru a kapely Buď fit
  je zároveň nahrávacím studiem
  postavena v roce 2014 díky financování z EU a spolupráci s městem Přelouč
 • Mažoretky ZUŠ Přelouč
  vedené Jarmilou Pavlíčkovou
  reprezentují školu i město na nejrůznějších akcích
 • Pěvecký sbor Ohniváček
  vedený Veronikou Pokornou
  vítěz řady mezinárodních soutěžních festivalů pěveckých sborů
 • Taneční obor
  vedený Petrou Mori a Soňou Paskerovou
  rozvíjí pohybové nadání a chuť dětí k tanci a pohybu
 • Hudební obor
  ZUŠ Přelouč nabízí vzdělávání v hudebním oboru
  vyučujeme hru na klávesové, dechové, smyčccové, strunné, bicí nástroje a zpěv
 • Dechový orchestr ZUŠ Přelouč
  vedený Michalem Chmelařem
  laureát mnoha mezinárodních soutěží

Prázdninová soustředění

I když školní rok začíná 1. září, naše základní umělecká škola tradičně zahajuje svou činnost již poslední srpnový týden. Jelikož chloubou naší školy jsou soubory, které čeká od září řada vystoupení, je nezbytné se na tyto akce řádně připravit. Už 20. srpna naši školu doslova zaplnil Národní dechový orchestr, který naše škola organizuje. 24. srpna ho v přípravách nového repertoáru vystřídal náš žákovský dechový orchestr, který v ZUŠ zkoušel až do pátku 27. srpna. Od pondělka 23. srpna probíhalo pětidenní soustředění našeho literárně dramatického oboru v základní škole Rohovládova Bělá a ve stejném termínu se na nový školní rok připravovala skupina Buď fit v autokempu Buňkov ve Břehách. Tato kapela zakončila své soustředění ve čtvrtek 26. srpna veřejným koncertem před sokolovnou ve Břehách. Prázdninami ale soustředění našich žáků nekončí. Od 17. září se bude konat víkendové soustředění tanečního oboru v Krasnici a následovat budou mnohá další během školního roku.

 

 • Připravované akce