Prázdninová soustředění

I když školní rok začíná 1. září, naše základní umělecká škola tradičně zahajuje svou činnost již poslední srpnový týden. Jelikož chloubou naší školy jsou soubory, které čeká od září řada vystoupení, je nezbytné se na tyto akce řádně připravit. Už 20. srpna naši školu doslova zaplnil Národní dechový orchestr, který naše škola organizuje. 24. srpna ho v přípravách nového repertoáru vystřídal náš žákovský dechový orchestr, který v ZUŠ zkoušel až do pátku 27. srpna. Od pondělka 23. srpna probíhalo pětidenní soustředění našeho literárně dramatického oboru v základní škole Rohovládova Bělá a ve stejném termínu se na nový školní rok připravovala skupina Buď fit v autokempu Buňkov ve Břehách. Tato kapela zakončila své soustředění ve čtvrtek 26. srpna veřejným koncertem před sokolovnou ve Břehách. Prázdninami ale soustředění našich žáků nekončí. Od 17. září se bude konat víkendové soustředění tanečního oboru v Krasnici a následovat budou mnohá další během školního roku.