• Budova školy
  naše škola se nachází ve zrekonstruované budově
  v centru Přelouče již od roku 1949
 • Zkušebna dechového orchestru a kapely Buď fit
  je zároveň nahrávacím studiem
  postavena v roce 2014 díky financování z EU a spolupráci s městem Přelouč
 • Mažoretky ZUŠ Přelouč
  vedené Jarmilou Pavlíčkovou
  reprezentují školu i město na nejrůznějších akcích
 • Pěvecký sbor Ohniváček
  vedený Veronikou Pokornou
  vítěz řady mezinárodních soutěžních festivalů pěveckých sborů
 • Taneční obor
  vedený Petrou Mori a Soňou Paskerovou
  rozvíjí pohybové nadání a chuť dětí k tanci a pohybu
 • Hudební obor
  ZUŠ Přelouč nabízí vzdělávání v hudebním oboru
  vyučujeme hru na klávesové, dechové, smyčccové, strunné, bicí nástroje a zpěv
 • Dechový orchestr ZUŠ Přelouč
  vedený Michalem Chmelařem
  laureát mnoha mezinárodních soutěží

Zájezd na koncert do Prahy

Žáci a pedagogové hudebního oddělení se v sobotu 12. září vypravili do Prahy na finálový koncert soutěže Concertino Praga. V krásných prostorách Rudolfina se utkali čtyři soutěžící z České republiky a Ruska. Naši žáci tak měli možnost v podání přibližně stejně starých kolegů vyslechnout trubkový koncert Alexandra Arutjunjana, klavírní koncerty Ference Lista a Edwarda Griega a houslový koncert Sergeje Prokofjeva. Vstupenky na koncert se vzhledem k epidemiologické situaci prodávaly jen ve velmi omezeném množství, tak jsme rádi, že díky pohotovosti paní učitelky Baborákové si naši žáci tento koncert mohli přijet vychutnat.