Koncert s Komorní filharmonií Pardubice

Žáci dechového oddělení naší školy mají za sebou další skvělou zkušenost. Na vánočním koncertě Komorní filharmonie Pardubice 17. 12. v aule pardubické univerzity měli možnost vystoupit společně s Žesťovým kvintetem Komorní filharmonie a pěveckým sborem Zpěváčci ZŠ Polabiny, Prodloužená. V podání našich žáků a filharmoniků zazněly vánoční koledy a pastorely, v druhé polovině koncertu pak provedla komorní filharmonie Českou mši vánoční Jakuba Jana Ryby. Blahopřejeme našim žákům ke skvělé reprezentaci školy a ke skvělému výkonu.

Spolupráce ZUŠ Přelouč a Komorní filharmonie Pardubice však tímto rozhodně nekončí. V rámci oslav výročí založení ZUŠ Přelouč vystoupí toto profesionální těleso 11. března v přeloučském kině, kde doprovodí naše pěvecké sbory a některé učitele jako sólisty. Vstupenky na koncert jsou již nyní v předprodeji v Kulturním a informačním centru města Přelouč.