• Budova školy


  naše škola se nachází ve zrekonstruované budově
  v centru Přelouče již od roku 1949
 • Zkušebna dechového orchestru a kapely Buď fit


  je zároveň nahrávacím studiem
  postavena v roce 2014 díky financování z EU a spolupráci s městem Přelouč
 • Mažoretky ZUŠ Přelouč


  vedené Jarmilou Pavlíčkovou
  reprezentují školu i město na nejrůznějších akcích
 • Pěvecký sbor Ohniváček


  vedený Veronikou Pokornou
  vítěz řady mezinárodních soutěžních festivalů pěveckých sborů
 • Taneční obor


  vedený Petrou Mori a Soňou Paskerovou
  rozvíjí pohybové nadání a chuť dětí k tanci a pohybu
 • Hudební obor


  ZUŠ Přelouč nabízí vzdělávání v hudebním oboru
  vyučujeme hru na klávesové, dechové, smyčccové, strunné, bicí nástroje a zpěv
 • Dechový orchestr ZUŠ Přelouč


  vedený Michalem Chmelařem
  laureát mnoha mezinárodních soutěží

Koncert s Komorní filharmonií Pardubice

Žáci dechového oddělení naší školy mají za sebou další skvělou zkušenost. Na vánočním koncertě Komorní filharmonie Pardubice 17. 12. v aule pardubické univerzity měli možnost vystoupit společně s Žesťovým kvintetem Komorní filharmonie a pěveckým sborem Zpěváčci ZŠ Polabiny, Prodloužená. V podání našich žáků a filharmoniků zazněly vánoční koledy a pastorely, v druhé polovině koncertu pak provedla komorní filharmonie Českou mši vánoční Jakuba Jana Ryby. Blahopřejeme našim žákům ke skvělé reprezentaci školy a ke skvělému výkonu.

Spolupráce ZUŠ Přelouč a Komorní filharmonie Pardubice však tímto rozhodně nekončí. V rámci oslav výročí založení ZUŠ Přelouč vystoupí toto profesionální těleso 11. března v přeloučském kině, kde doprovodí naše pěvecké sbory a některé učitele jako sólisty. Vstupenky na koncert jsou již nyní v předprodeji v Kulturním a informačním centru města Přelouč.

 • Připravované akce