Pardubický skřivan

Každoročně se jako součást festivalu Zrcadlo umění koná v Pardubicích i soutěž v sólovém zpěvu. V letošním ročníku byla porota opravdu přísná, ale výkony všech soutěžících byly velmi pěkné, a tak se i nám podařilo získat cenná umístění. První místo získali: Daniel Procházka, Aneta Pospíchalová a Hana Křivková (ze třídy J. Bednářové). Krásné třetí místo potom získali: Zuzana Richterová a  Magdalena Sobotková (ze třídy J. Bednářové) a Lenka Křemenáková, Denis Tichý a Klára Šetinová (ze třídy M. Novotné ve spolupráci s V. Pokornou).

Zvláštní cenu za velmi pěkný a citlivý doprovod získal David Tichý (ze třídy H. Sukové).

Všem soutěžícím moc gratulujeme a věříme, že soutěž je pro všechny cennou zkušeností a motivací nejen k dalšímu studiu zpěvu. Za klavírní doprovod velmi děkujeme p. uč. H. Sukové.