Sedm prvních cen ze soutěže v komorní hře

V okresním kole soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů, které se konalo 27. 2. 2019 v Holicích si odvážíme tyto ceny:

1. cena s postupem do krajského kola + cena za mimořádný interpretační výkon: Žesťové kvinteto – vedené Michalem Chmelařem (Adam Čapek, Klára Junková, Eva Čapková, Martina Junková a Tomáš Vondrouš)

1. cena s postupem do krajského kola + cena za mimořádný interpretační výkon: Komorní trio – vedené Janem Mildem (Anna Pánková, Tereza Bačkovská a Adam Suk)

1. cena s postupem do krajského kola: Flétnové trio – vedené Ivou Junkovou (Radka Jelínková, Monika Munzarová, Nikola Sobotková)

1. cena s postupem do krajského kola: Flétnové trio vedené Ivou Junkovou (Magdalena Froschová, Eliška Zmítková, Leona Dobruská)

1. cena s postupem do krajského kola: Kvarteto lesních rohů – vedené Radkou Chmelařovou (David Šulc, Kamila Kautská, Alexandra Kollárovičová, Evelína Hloušková)

1. cena s postupem do krajského kola: Choltické trumpetové trio – vedené Davidem Štruplem (Jan Kaplan, Richard Kohout a Janek Pecka)

1. cena s postupem do krajského kola: Dechové kvinteto – vedené Jiřím Javůrkem (Monika Kaplanová, Adéla Kozumplíková, Tomáš Bittner, Zuzana Soukupová a Kateřina Soukupová)

2. cena: Flétnové trio – vedené Ivou Junkovou (Tereza Sochorová, Eliška Zmítková a Vanesa Burešová)

2. cena: Žesťové trio – vedené Radkou Chmelařovou (Alfréd Junek, Radka Sotonová a Josef Šimek)

Všem gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy!!! Postupujícím držíme palce v krajském kole, které se bude konat 20. 3. 2019 ve Vysokém Mýtě.