• Budova školy


  naše škola se nachází ve zrekonstruované budově
  v centru Přelouče již od roku 1949
 • Zkušebna dechového orchestru a kapely Buď fit


  je zároveň nahrávacím studiem
  postavena v roce 2014 díky financování z EU a spolupráci s městem Přelouč
 • Mažoretky ZUŠ Přelouč


  vedené Jarmilou Pavlíčkovou
  reprezentují školu i město na nejrůznějších akcích
 • Pěvecký sbor Ohniváček


  vedený Veronikou Pokornou
  vítěz řady mezinárodních soutěžních festivalů pěveckých sborů
 • Taneční obor


  vedený Petrou Mori a Soňou Paskerovou>
  rozvíjí pohybové nadání a chuť dětí k tanci a pohybu
 • Hudební obor


  ZUŠ Přelouč nabízí vzdělávání v hudebním oboru
  vyučujeme hru na klávesové, dechové, smyčccové, strunné, bicí nástroje a zpěv
 • Dechový orchestr ZUŠ Přelouč


  vedený Michalem Chmelařem
  laureát mnoha mezinárodních soutěží

Orchestr a mažoretky ve Francii

Na konci července reprezentovaly Dechový orchestr a mažoretky ZUŠ Přelouč naší školu ve francouzské Normandii. Opět po roce společně s taneční skupinou Srdíčko Kolín odcestovaly 26. 7. do města Bricquebec, kde probíhaly slavnosti svaté Anny. Vystoupily ve slavnostním průvodu městem a na samostatném vystoupení v koncertní hale. Slavností se zúčastnily soubory z celého světa (například Belgie, Ruska nebo z Antil). Orchestr s mažoretkami vystoupil ještě v nedalekém přístavním městě Grandcamp – Maisy, kde zahrál v domově pro seniory a opět v průvodu městem. Odměnou za úspěšná vystoupení byl po muzikanty a mažoretky celodenní výlet do francouzské metropole. Kromě výstupu na Eiffelovu věž navštívily palác Louvre, vítězný oblouk, katedrálu Notre- Dame, baziliku Sacré-Coeur a slavnou třídu Champs- Élyseés.

 • Připravované akce