vedený Petrou Mori a Soňou Paskerovou>

Orchestr a mažoretky ve Francii

Na konci července reprezentovaly Dechový orchestr a mažoretky ZUŠ Přelouč naší školu ve francouzské Normandii. Opět po roce společně s taneční skupinou Srdíčko Kolín odcestovaly 26. 7. do města Bricquebec, kde probíhaly slavnosti svaté Anny. Vystoupily ve slavnostním průvodu městem a na samostatném vystoupení v koncertní hale. Slavností se zúčastnily soubory z celého světa (například Belgie, Ruska nebo z Antil). Orchestr s mažoretkami vystoupil ještě v nedalekém přístavním městě Grandcamp – Maisy, kde zahrál v domově pro seniory a opět v průvodu městem. Odměnou za úspěšná vystoupení byl po muzikanty a mažoretky celodenní výlet do francouzské metropole. Kromě výstupu na Eiffelovu věž navštívily palác Louvre, vítězný oblouk, katedrálu Notre- Dame, baziliku Sacré-Coeur a slavnou třídu Champs- Élyseés.