• Budova školy


    naše škola se nachází ve zrekonstruované budově
    v centru Přelouče již od roku 1949
  • Zkušebna dechového orchestru a kapely Buď fit


    je zároveň nahrávacím studiem
    postavena v roce 2014 díky financování z EU a spolupráci s městem Přelouč
  • Mažoretky ZUŠ Přelouč


    vedené Jarmilou Pavlíčkovou
    reprezentují školu i město na nejrůznějších akcích
  • Pěvecký sbor Ohniváček


    vedený Veronikou Pokornou
    vítěz řady mezinárodních soutěžních festivalů pěveckých sborů
  • Taneční obor


    vedený Petrou Mori a Soňou Paskerovou>
    rozvíjí pohybové nadání a chuť dětí k tanci a pohybu
  • Hudební obor


    ZUŠ Přelouč nabízí vzdělávání v hudebním oboru
    vyučujeme hru na klávesové, dechové, smyčccové, strunné, bicí nástroje a zpěv
  • Dechový orchestr ZUŠ Přelouč


    vedený Michalem Chmelařem
    laureát mnoha mezinárodních soutěží

Úspěchy na soutěžích ve školním roce 2017/2018

Soutěž Úroveň Dosažený výsledek, hodnocení
Výtvarný obor ústřední kolo Výtvarný obor (vedený Janem Vojtíškem) Inspirace barokem
stříbrné pásmo
Komorní hra Soutěž komorních souborů ve Vidnavě Žesťové trio (vedené Radkou Chmelařovou) -Klára Junková, Martina Junková, Tomáš Vondrouš
3.cena
Komorní hra Soutěž komorních souborů ve Vidnavě Duo flétna s kytarou (vedené Ivou Junkovou) – Monika Kaplanová, Daniel Rychter
3. cena
Komorní hra Soutěž komorních souborů ve Vidnavě Trio hobojů (vedené Ivetou Neubauer Trojanovou) – Barbora Fáberová, Anna Kasalová, Jan Kubiska
čestné uznání
Mažoretky O pohár města Hranice – odborná porota Kadetky starší (vedené Jarmilou Pavlíčkovou) kategorie miniformace baton
2. cena
Mažoretky O pohár města Hranice – laická porota Juniorky mladší (vedené Jarmilou Pavlíčkovou) kategorie miniformace baton
3. cena
Mažoretky O pohár města Hranice – laická porota Kadetky starší (vedené Jarmilou Pavlíčkovou) kategorie miniformace baton
3. cena
Mažoretky O pohár města Hranice – laická porota Juniorky mladší (vedené Jarmilou Pavlíčkovou) kategorie skupina baton
3. cena
klavír Mezinárodní soutěž Ústí nad Labem Adam Jelínek (ze třídy Jaroslavy Baborákové)
2. cena
Mažoretky Timedancecup 2017 Mažoretky (vedené Jarmilou Pavlíčkovou) Kristýna Kubová, Andrea Šedivá
2. cena
Mažoretky Timedancecup 2017 Mažoretky (vedené Jarmilou Pavlíčkovou) Natálie Skalová, Daniela Kalhousová, Miriam Kalhousová
1. cena
Mažoretky Chrastecká korunka 2017 Mažoretky (vedené Jarmilou Pavlíčkovou) „Vanessa“
1. cena
Mažoretky Chrastecká korunka 2017 Mažoretky (vedené Jarmilou Pavlíčkovou) „Time to Shine“
1. cena
Dechový orchestr Mezinárodní festival dechových orchestrů Praha 2018 Dechový orchestr (dirigent Michal Chmelař)
zlaté pásmo
Hoboj okresní kolo Barbora Fáberová (ze třídy Ivety Neubauer Trojanové)
1. cena s postupem
Hoboj okresní kolo Tomáš Bittner (ze třídy Ivety Neubauer Trojanové)
2. cena
Hoboj okresní kolo Jan Kubiska (ze třídy Ivety Neubauer Trojanové)
3. cena
Fagot okresní kolo Michal Novák (ze třídy Filipa Krytináře)
1. cena s postupem
Klarinet okresní kolo Martin Horák (ze třídy Martina Hrnčíře)
1. cena s postupem
Klarinet okresní kolo Samuela Lemberková (ze třídy Filipa Krytináře)
2. cena
Zpěv okresní kolo Daniel Procházka (ze třídy Jany Bednářové)
1. cena s postupem
Zpěv okresní kolo Jakub Janovský (ze třídy Jany Bednářové)
1. cena s postupem
Zpěv okresní kolo Jiří Zelenka (ze třídy Marie Novotné)
1. cena
Zpěv okresní kolo Adéla Pokorná (ze třídy Jany Bednářové)
2. cena
Zpěv okresní kolo Martin Palmieri (ze třídy Marie Novotné)
2. cena
Zpěv okresní kolo Nora Horáková (ze třídy Jany Bednářové)
3. cena
Lesní roh okresní kolo Alexandra Kollárovičová (ze třídy Radky Chmelařové)
1. cena s postupem
Lesní roh okresní kolo Kateřina Soukupová (ze třídy M. Chmelaře)
1. cena s postupem
Lesní roh okresní kolo Eva Čapková (ze třídy R. Chmelařové)
1. cena
Lesní roh okresní kolo David Šulc (ze třídy R. Chmelařové)
1. cena
Lesní roh okresní kolo Kamila Kautská (ze třídy R. Chmelařové)
2. cena
trubka okresní kolo Klára Junková (ze třídy R. Chmelařové)
1. cena s postupem
trubka okresní kolo Richard Kohout (ze třídy D. Štrupla)
1. cena s postupem
trubka okresní kolo Tomáš Novotný (ze třídy D. Štrupla)
1. cena s postupem
trubka okresní kolo Janek Pecka (ze třídy D. Štrupla)
1. cena
trubka okresní kolo Adam Čapek (ze třídy R. Chmelařové)
2. cena
trombon okresní kolo Tomáš Vondrouš (ze třídy R. Chmelařové)
1. cena s postupem
trombon okresní kolo Tomáš Vondrouš (ze třídy R. Chmelařové)
cena za mimořádný hudební výkon
trombon okresní kolo Tomáš Vondrouš (ze třídy R. Chmelařové)
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ SOUTĚŽE
trombon okresní kolo Josef Šimek (ze třídy Michala Chmelaře)
1. cena s postupem
baryton okresní kolo Matěj Kohout (ze třídy D. Štrupla)
1. cena s postupem
baryton okresní kolo Matěj Kohout (ze třídy D. Štrupla)
Cena Rosti Balaštíka za melancholický baryton
baryton okresní kolo Martina Junková (ze třídy R. Chmelařové)
1. cena
baryton okresní kolo Jiří Čapek (ze třídy R. Chmelařové)
3. cena
tuba okresní kolo Miroslav Přinesdomů (ze třídy D. Štrupla)
1. cena s postupem
taneční obor okresní kolo Taneční obor (vedený Petrou Mori)
3. cena
taneční obor okresní kolo Taneční obor (vedený Petrou Mori)
zvláštní cena za předvedený výkon
zobcová flétna okresní kolo Nikola Sobotková (ze třídy I. Junkové)
1. cena s postupem
zobcová flétna okresní kolo Nikola Sobotková (ze třídy I. Junkové)
cena za nejmladšího účastníka soutěže
zobcová flétna okresní kolo Valentýna Hyhlíková (ze třídy J. Mildeho)
1. cena s postupem
zobcová flétna okresní kolo Tereza Bačkovská (ze třídy J. Mildeho)
1. cena s postupem
zobcová flétna okresní kolo Anna Pánková (ze třídy J. Mildeho)
1. cena s postupem
příčná flétna okresní kolo Monika Kaplanová (ze třídy I. Junkové)
1. místo s postupem
příčná flétna okresní kolo Monika Kaplanová (ze třídy I. Junkové)
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ
příčná flétna okresní kolo Tereza Sochorová (ze třídy I. Junkové)
1. místo s postupem
příčná flétna okresní kolo Radka Jelínková (ze třídy I. Junkové)
2. cena
příčná flétna okresní kolo Magdalena Froschová (ze třídy I. Junkové)
2. cena
příčná flétna okresní kolo Tereza Poláková (ze třídy Ivy Junkové)
2. cena
příčná flétna okresní kolo Lenka Látová (ze třídy I. Junkové)
2. cena
příčná flétna okresní kolo Leona Dobruská (ze třídy I. Junkové)
2. cena
příčná flétna okresní kolo Vanesa Burešová (ze třídy I. Junkové)
2. cena
příčná flétna okresní kolo Aneta Sentivanová (ze třídy I. Junkové)
2. cena
klavír Beethovenovy Teplice Adam Jelínek (ze třídy J. Baborákové)
3. cena
klarinet krajské kolo Martin Horák (ze třídy M. Hrnčíře)
1. cena s postupem
klarinet krajské kolo Martin Horák (ze třídy M. Hrnčíře)
absolutní vítěz soutěže
zobcová flétna krajské kolo Anna Pánková (ze třídy J. Mildeho)
1. cena s postupem
zobcová flétna krajské kolo Anna Pánková (ze třídy J. Mildeho)
absolutní vítěz soutěže
zobcová flétna krajské kolo Valentýna Hyhlíková (ze třídy J. Mildeho)
1. cena s návrhem na postup
zobcová flétna krajské kolo Nikola Sobotková (ze třídy I. Junkové)
1. cena
zobcová flétna krajské kolo Nikola Sobotková (ze třídy I. Junkové)
cena pro nejmladšího účastníka soutěže
zobcová flétna krajské kolo Tereza Bačkovská (ze třídy J. Mildeho)
2. cena
příčná flétna krajské kolo Monika Kaplanová (ze třídy I. Junkové)
2.. cena
příčná flétna krajské kolo Tereza Sochorová (ze třídy I. Junkové)
3. cena
hoboj krajské kolo Barbora Fáberová (ze třídy I. Neubaier Trojanové)
2. cena
fagot krajské kolo Michal Novák (ze třídy F. Krytináře)
2. cena
trombon krajské kolo Tomáš Vondrouš (ze třídy R. Chmelařové)
1. cena s návrhem na postup
trombon krajské kolo Josef Šimek (ze třídy M. Chmelaře)
2. cena
trubka krajské kolo Klára Junková (ze třídy R. Chmelařové) 
1. cena
trubka krajské kolo Klára Junková (ze třídy R. Chmelařové) 
cena pro nejmladšího účastníka soutěže
trubka krajské kolo Richard Kohout (ze třídy D. Štrupla)
2. cena
trubka krajské kolo Tomáš Novotný (ze třídy D. Štrupla)
2. cena
lesní roh krajské kolo Alexandra Kollárovičová (ze třídy R. Chmelařové)
1. cena
lesní roh krajské kolo Kateřina Soukupová (ze třídy M. Chmelaře)
1. cena
tuba krajské kolo Miroslav Přinesdomů (ze třídy D. Štrupla)
2. cena
tenor krajské kolo Matěj Kohout (ze třídy D. Štrupla)
2. cena
bicí krajské kolo Klára Černá (ze třídy Lindy Gregarové)
1. cena
bicí krajské kolo Barbora Doležálková (ze třídy Lindy Gregarové)
1. cena
bicí krajské kolo Barbora Doležálková (ze třídy Lindy Gregarové)
ocenění za mimořádný hudební výkon ve hře na marimbu
zpěv krajské kolo Daniel Procházka (ze třídy Jany Bednářové)
1. cena 
zpěv krajské kolo Jakub Janovský (ze třídy Jany Bednářové)
1. cena

Úspěchy na soutěžích ve školním roce 2016/2017

Soutěž Úroveň Dosažený výsledek, hodnocení
Komorní hra Soutěž komorních souborů ve Vidnavě Žesťové kvarteto (vedené Radkou Chmelařovou) -Alfred Junek, Radka Sotonová, David Šulc, Josef Šimek
2.cena
Komorní hra Soutěž komorních souborů ve Vidnavě Kvinteto příčných fléten (vedené Ivou Junkovou) – Aneta Sentivanová, Jana Červinková, Eliška Hejská, Monika Kaplanová, Tereza Sochorová
3. cena
Mažoretky Mia festival Brandýs nad Labem Mažoretky (vedené Jarmilou Pavlíčkovou)
3. cena
klavír okres Adam Jelínek (ze třídy J. Baborákové)
1.cena s postupem
klavír okres Karolína Slámová (ze třídy J. Baborákové)
1.cena s postupem
klavír okres Lucie Březinová (ze třídy E. Zubarové)
1.cena s postupem
klavír okres Jorika Maňáková (ze třídy M. Váňové)
1. cena s postupem
klavír okres Natálie Pevná (ze třídy M. Váňové)
1. cena
klavír okres David Tichý (ze třídy H. Sukové)
1. cena
klavír okres Verovika Rumlová (ze třídy J. Baborákové)
1. cena
klavír okres Klára Ježková (ze třídy J. Baborákové)
2. cena
klavír okres Veronika Burešová (ze třídy J. Baborákové)
2. cena
klavír okres Klára Černá (ze třídy Veroniky Dědičové)
2. cena
klavír okres Hoang Phan Anh  (ze třídy M. Váňové)
2. cena
klavír okres Barbora Nešetřilová (ze třídy M. Váňové)
2. cena
klavír okres Veronika Železná (ze třídy J. Baborákové)
2. cena
klavír okres Aneta Pospíchalová (ze třídy P. Lojínové)
3. cena
klavír okres Denis Tichý (ze třídy V. Dědičové)
3. cena
klavír okres Linda Šturmová (ze třídy H. Sukové)
3. cena
klavír okres Anežka Tlapáková (ze třídy J. Baborákové)
3. cena
housle okres Daniel Procházka (ze třídy H. Přinesdomů)
1. cena s postupem
housle okres Anna Marečková (ze třídy H. Přinesdomů)
2. cena 
housle okres Adam Homola (ze třídy H. Přinesdomů)
2. cena 
housle okres Michaela Halászová (ze třídy H. Přinesdomů)
3. cena 
housle okres Jan Vomlel  (ze třídy H. Přinesdomů)
3. cena
kytara okres Jakub Soldán (ze třídy S. Juřici)
1. cena s postupem 
kytara okres Tamchynová Laura (ze třídy J. Vitáčkové)
2. cena 
kytara okres Nikola Štefanská (ze třídy j. Vitáčkové)
2. cena
kytara okres Jan Rychetský (ze třídy S. Juřici)
2. cena
kytara okres Jiří Zelenka (ze třídy J. Vitáčkové)
2. cena 
kytara okres Tomáš Přemyslovský (ze třídy S. Juřici)
3. cena 
dechový orchestr Concerto Bohemia 2017 Dechový orchestr ZUŠ Přelouč (dirigent Michal Chmelař)
laureát soutěže Českého rozhlasu Concerto Bohemia 2017
kytara kraj Jakub Soldán (ze třídy S. Juřici)
2. cena
dechový orchestr kraj Dechový orchestr ZUŠ Přelouč (dirigent Michal Chmelař)
1. místo s postupem
dechový orchestr kraj Přípravný dechový orchestr (dirigent Radka Chmelařová)
3. cena
klavír kraj Adam Jelínek (ze třídy J. Baborákové)
1.cena s postupem
klavír kraj Adam Jelínek (ze třídy J. Baborákové)
cena za mimořádnou interpretaci skladby Kamzík a alpský roh
klavír kraj Karolína Slámová (ze třídy J. Baborákové)
2. cena
klavír kraj Lucie Březinová (ze třídy E. Zubarové)
2. cena
klavír kraj Jorika Maňáková (ze třídy M. Váňové)
3. cena
Pěvecký sbor Rošťák Krajská přehlídka Chrudim Rošťák (sbormistr Anna Pokorná)
zlaté pásmo 
zpěv Novopacký slavíček Zuzana Richterová (ze třídy J. Bednářové)
3. cena
zpěv Novopacký slavíček David Tichý (ze třídy J. Bednářové)
cena za mimořádný hudební projev
big band kraj Big Band ZUŠ Přelouč a ZUŠ Polabiny (dir. P. Merta a M. Chmelař)
2. cena
housle kraj Daniel Procházka (ze třídy H. Přinesdomů)
2. cena
Pěvecký sbor Ohniváček Zahrada písní Praha Ohniváček (sbormistr Veronika Pokorná)
zlaté pásmo
Pěvecký sbor Ohniváček Zahrada písní Praha Monika Kaplanová, Petra Lojínová
cena za interpretační výkon
Pěvecký sbor
Ohniváček
Zahrada písní Praha Ohniváček (sbormistr Veronika Pokorná)
zvláštní cena za dramaturgii 
Pěvecký sbor Rošťák Zahrada písní Praha Rošťák (sbormistr Anna Pokorná)
stříbrné pásmo
Pěvecký sbor Plamen Zahrada písní Praha Plamen (sbormistr Anna Pokorná)
stříbrné pásmo
keyboard Mezinárodní soutěž v Považské Bystrici Ema Ryšavá (ze třídy M. Nedbala)
3. cena 
keyboard Mezinárodní soutěž v Považské Bystrici Veronika Mňuková (ze třídy M. Nedbala)
3. cena 
keyboard Mezinárodní soutěž v Považské Bystrici Natálie Faltysová (ze třídy E. Savilové)
3. cena
keyboard Mezinárodní soutěž v Považské Bystrici Radim Kostečka (ze třídy E. Savilové)
3. cena
klavír ústřední Adam Jelínek (ze třídy J. Baborákové)
2. cena
výtvarný obor kraj žáci Jana Vojtíška „Inspirace barokem“
zlaté pásmo s postupem
výtvarný obor kraj žáci Martiny Panchártkové „Zvíře v historických epochách“
stříbrné pásmo s postupem
klavír Mládí Bohuslava Martinů Adam Jelínek (ze třídy J. Baborákové)
1. cena
klavír Mládí Bohuslava Martinů Karolína Slámová (ze třídy J. Baborákové)
3. cena
mažoretky Soutěž v Nymburce Mažoretky (ze třídy Jarmily Pavlíčkové)
2. cena
mažoretky Czech Dance Tour Chrudim Mažoretky (ze třídy J. Pavlíčkové)
3. cena
příčná flétna Novohradská flétna Tereza Sochorová (ze třídy I. Junkové)
2. cena
příčná flétna Novohradská flétna Monika Kaplanová (ze třídy I. Junkové)
3. cena
příčná flétna Novohradská flétna Monika Kaplanová (ze třídy I. Junkové)
cena za celkový estetický dojem
Dechový orchestr ústřední Dechový orchestr (dirigent Michal Chmelař)
zlaté pásmo
Mažoretky Soutěž mažoretek v Čáslavi Mažoretkové trio (vedoucí Jarmila Pavlíčková)
3. cena

Úspěchy na soutěžích ve školním roce 2015/2016

Soutěž Úroveň Dosažený výsledek, hodnocení
Pěvecký sbor Plamen Pražské Vánoce Plamen (sbormistr Anna Pokorná)
Stříbrné pásmo
akordeon okres David Šulc (ze třídy E Savilové)
3. cena
akordeon okres Štěpánka Jindřišková (ze třídy E. Savilové)
3. cena
akordeon okres Daniel Uchytil (ze třídy E. Savilové)
3. cena
Komorní hra okres Houslové trio s klavírem (vedené H. Přinesdomů) – Monika Horáková, Adam Homola, Michaela Halászová, Veronika Rumlová
2. cena
Komorní hra  okres Žesťové kvarteto s bicími (vedené R. Chmelařovou) – Alfred Junek, Radka Sotonová, Klára Košťálová, Tomáš Vondrouš, Filip Košťál
1. cena s postupem
Komorní hra okres Soubor zobcových fléten (vedený J. Mildem) – Tereza Bačkovská, Adéla Kozumplíková, Anna Pánková, Pavlína Štefanská
1. cena s postupem
Komorní hra  okres Komorní trio (vedené R. Chmelařovou) – Tereza Sochorová, David Šulc, Nikola Novotná
1. cena s postupem
Komorní hra okres Žesťové trio (vedené R. Chmelařovou) – Tomáš Klepetko, Peter Kollárovič, Josef Šimek
1. cena s postupem
Komorní hra okres Kvinteto příčných fléten (vedené I. Junkovou) – Aneta Sentivanová, Jana Červinková, Eliška Hejská, Monika Kaplanová, Alžběta Piklová
1. cena s postupem
Komorní hra okres Žesťové kvinteto (vedené M. Chmelařem) – Václav Košťál, Vojtěch Musil, Kateřina Soukupová, Michael Šulc, Václav Steklý
1. cena s postupem
Komorní hra okres Komorní soubor (vedený I. Junkovou) – Martina Junková, Tereza Poláková, Klára Junková, Klára Ježková, Alexandra Kollárovičová, Klára Černá
2. cena
Komorní hra okres Trio zobcových fléten (vedené I. Trojanovou) – Vanesa Burešová, Barbora Fáberová, Anežka Chárová
2. cena
Komorní hra okres Žesťové kvarteto (vedené D. Štruplem) – Martin Antoš, Tomáš Novotný, Matěj Kohout, Filip Čermák
2. cena
Komorní hra okres Filip Košťál
zvláštní ocenění za umělecký výkon
Elektronické klávesové nástroje kraj Tereza Myslivcová (ze třídy M. Nedbala)
1. cena s postupem
Elektronické klávesové nástroje kraj Rálišová Alice (ze třídy E. Savilové) 
2. cena
Elektronické klávesové nástroje kraj Ryšavá Ema (ze třídy M. Nedbala)
2. cena 
Elektronické klávesové nástroje kraj Johnová Adéla (ze třídy E. Savilové)
2. cena
Elektronické klávesové nástroje kraj Gamperová Tereza (ze třídy M. Nedbala)
2. cena 
Elektronické klávesové nástroje kraj Radim Kostečka (ze třídy E. Savilové)
2. cena
Elektronické klávesové nástroje kraj Lhotová Andrea (ze třídy E. Savilové)
3. cena
Komorní hra kraj Žesťové kvinteto (vedené M. Chmelařem) – Václav Košťál, Vojtěch Musil, Kateřina Soukupová, Michael Šulc, Václav Steklý
1. cena s postupem
Komorní hra kraj Žesťové trio (vedené R. Chmelařovou) – Tomáš Klepetko, Peter Kollárovič, Josef Šimek
1. cena s postupem
Komorní hra kraj Soubor zobcových fléten (vedený J. Mildem) – Tereza Bačkovská, Adéla Kozumplíková, Anna Pánková, Pavlína Štefanská
1. cena
Komorní hra kraj Žesťové kvarteto s bicími (vedené R. Chmelařovou) – Alfred Junek, Radka Sotonová, Klára Košťálová, Tomáš Vondrouš, Filip Košťál
2. cena
Komorní hra kraj Komorní trio (vedené R. Chmelařovou) – Tereza Sochorová, David Šulc, Nikola Novotná
2. cena
Komorní hra kraj Kvinteto příčných fléten (vedené I. Junkovou) – Aneta Sentivanová, Jana Červinková, Eliška Hejská, Monika Kaplanová, Alžběta Piklová
2. cena
Komorní hra kraj Žesťové kvinteto (vedené M. Chmelařem) – Václav Košťál, Vojtěch Musil, Kateřina Soukupová, Michael Šulc, Václav Steklý
zvláštní cena za interpretaci soudobých skladeb
Pěvecký sbor Ohniváček krajská soutěž Svitavy Ohniváček (sbormistr Veronika Pokorná)
Zlaté pásmo 
Pěvecký sbor Rošťák krajská soutěž Svitavy Rošťák (sbormistr Anna Pokorná)
Zlaté pásmo 
Pěvecký sbor Plamen krajská soutěž Svitavy Plamen (sbormistr Anna Pokorná)
Bronzové pásmo
Elektronické klávesové nástroje ústřední Tereza Myslivcová (ze třídy M. Nedbala)
čestné uznání
Komorní hra ústřední Žesťové kvinteto (vedené M. Chmelařem) – Václav Košťál, Vojtěch Musil, Kateřina Soukupová, Michael Šulc, Václav Steklý
1. cena
Komorní hra ústřední Kateřina Soukupová (ze třídy M. Chmelaře)
Zvláštní ocenění za mimořádný interpretační výkon
Pěvecký sbor Ohniváček krajská soutěž Chrudim Ohniváček (sbormistr Veronika Pokorná)
Stříbrné pásmo
Pěvecký sbor Rošťák krajská soutěž Chrudim Rošťák (sbormistr Anna Pokorná)
Stříbrné pásmo
Pěvecký sbor Rošťák Slovakia Cantat Bratislava Rošťák (sbormistr Anna Pokorná)
Stříbrné pásmo 
Pěvecký sbor Plamen Slovakia Cantat Bratislava Plamen (sbormistr Anna Pokorná)
Stříbrné pásmo 

 

Úspěchy na soutěžích ve školním roce 2014/2015

Soutěž Úroveň Dosažený výsledek, hodnocení
zpěv okres Jakub Janovský (ze třídy J. Bednářové)
1. cena s postupem
zpěv okres David Šulc (ze třídy J. Bednářové)
1. cena s postupem
zpěv okres Aneta Rojková (ze třídy J. Bednářové)
2. cena
zpěv okres Tereza Kaderová (ze třídy J. Bednářové)
2. cena
zpěv okres Jorika Maňáková (ze třídy S. Jindrákové)
2. cena
zpěv okres Sára Smejkalová (ze třídy S. Jindrákové)
3. cena
zpěv okres Monika Kaplanová (ze třídy J. Bednářové)
3. cena
hoboj okres Jan Kubiska (ze třídy I. Trojanové)
1. cena s postupem
hoboj okres Iveta Frýdová (ze třídy I. Trojanové)
1. cena s postupem
klarinet okres Klára Bekerová (ze třídy M. Hrnčíře)
2. cena
klarinet okres Martin Horák (ze třídy I. Trojanové)
2. cena
zobcová flétna okres Tomáš Vondrouš (ze třídy R. Chmelařové)
cena za nejmladšího účastníka soutěže
zobcová flétna okres Tomáš Vondrouš (ze třídy R. Chmelařové)
1. cena s postupem
zobcová flétna okres Anna Pánková (ze třídy J. Mildeho)
2. cena
příčná flétna okres Tereza sochorová (ze třídy I. Junkové)
1. cena s postupem
příčná flétna okres Aneta Sentivanová (ze třídy I. Junkové)
2. cena
příčná flétna okres Anežka Lojínová (ze třídy J. Mildeho)
2. cena
příčná flétna okres Eliška Hejská (ze třídy I. Junkové)
2. cena
příčná flétna okres Monika Kaplanová (ze třídy J. Mildeho)
3. cena
baryton okres Matěj Kohout (ze třídy D. Štrupla)
cena za mimořádný hudební výkon
baryton okres Matěj Kohout (ze třídy D. Štrupla)
1. cena s postupem
tuba okres Miroslav Přinesdomů (ze třídy D. Štrupla)
1. cena s postupem
trubka okres Tomáš Klepetko (ze třídy R. Chmelařové)
1. cena s postupem
lesní roh okres David Šulc (ze třídy R. Chmelařové)
1. cena s postupem
tuba okres Václav Steklý (ze třídy D. Štrupla)
1. cena s postupem
trombon okres Josef Šimek (ze třídy M. Chmelaře)
1. cena s postupem
trubka okres Václav Košťál (ze třídy M. Chmelaře)
1. cena s postupem
trubka okres Peter Kollárovič (ze třídy R. Chmelařové)
1. cena
lesní roh okres Alexandra Kollárovičová (ze třídy R. Chmelařové)
2. cena
trubka okres Tomáš Novotný (ze třídy D. Štrupla)
2. cena
lesní roh okres Kamila Kautská (ze třídy R. Chmelařové)
2. cena
trubka okres Radka Sotonová (ze třídy R. Chmelařové)
2. cena
trubka okres Alfred Junek (ze třídy R. Chmelařové)
2. cena
lesní roh okres Klára Košťálová (ze třídy R. Chmelařové)
2. cena
trubka okres Vojtěch Musil (ze třídy D. Štrupla)
2. cena
lesní roh okres Kateřina Soukupová (ze třídy M.Chmelaře)
2. cena
trubka okres Martin Antoš (ze třídy D. Štrupla)
2. cena
trubka okres Michael Šulc (ze třídy M. Chmelaře)
2. cena
trubka okres Adam Čapek (ze třídy R. Chmelařové)
3. cena
zpěv kraj David Šulc (ze třídy J. Bednářové)
1. cena s postupem
zpěv kraj Jakub Janovský (ze třídy J. Bednářové)
2. cena
hoboj kraj Jan Kubiska (ze třídy I. Trojanové)
1. cena s postupem
hoboj kraj Iveta Frýdová (ze třídy I. Trojanové)
2. cena
zobcová flétna kraj Tomáš Vondrouš (ze třídy R. Chmelařové)
2. cena 
trubka kraj Václav Košťál (ze třídy M. Chmelaře)
1. cena s postupem
tuba kraj Václav Steklý (ze třídy D. Štrupla)
1. cena s postupem
trubka kraj Tomáš Klepetko (ze třídy R. Chmelařové)
1. cena
tuba kraj Miroslav Přinesdomů (ze třídy D. Štrupla)
1. cena
lesní roh kraj David Šulc (ze třídy R. Chmelařové)
1. cena
baryton kraj Matěj Kohout (ze třídy D. Štrupla)
1. cena
trombon kraj Josef Šimek (ze třídy M. Chmelaře)
1. cena
trubka kraj Václav Košťál (ze třídy M. Chmelaře)
Absolutní vítěz krajského kola
zpěv ústřední David Šulc (ze třídy Jany Bednářové)
3. cena 
trubka ústřední Václav Košťál (ze třídy M. Chmelaře)
2. cena
tuba ústřední Václav Steklý (ze třídy Davida Štrupla)
2. cena
hoboj ústřední Jan Kubiska (ze třídy Ivety Trojanové)
2. cena
dechový orchestr Mezinárodní soutěž „Praha 2015“ Dechový orchestr (dirigent Michal Chmelař)
Zlaté pásmo
dechový orchestr Mezinárodní soutěž „Praha 2015“ Dechový orchestr (dirigent Michal Chmelař)
Cena za nejlepší provedení povinné skladby
dechový orchestr Mezinárodní soutěž „Praha 2015“ Dechový orchestr (dirigent Michal Chmelař)
Vítěz kategorie
dechový orchestr  Mezinárodní soutěž „Praha 2015“ Dechový orchestr (dirigent Michal Chmelař)
Laureát festivalu
Pěvecký sbor Rošťák Krajské kolo přehlídky sborů v Chrudimi Rošťák (sbormistr Anna Pokorná)
Zlaté pásmo
Pěvecký sbor Ohniváček Krajské kolo přehlídky sborů v Chrudimi Ohniváček (sbormistr Anna Pokorná)
Zlaté pásmo
Pěvecký sbor Ohniváček Zahrada písní Praha Ohniváček (sbormistr Anna Pokorná)
Zlaté pásmo
Pěvecký sbor Plamen Zahrada písní Praha Plamen (sbormistr Anna Pokorná)
Zlaté pásmo
Pěvecký sbor Rošťák Zahrada písní Praha Rošťák (sbormistr Anna Pokorná)
Stříbrné pásmo
Pěvecký sbor Rošťák Přehlídka pěveckých sborů Skuteč Rošťák (sbormistr Anna Pokorná)
Stříbrné pásmo
Mažoretky Timedance Cup Pardubice Mažoretky (vedoucí Jarmila Pavlíčková)
1. cena
Lesní roh Žestě Brno Kateřina Soukupová (ze třídy Michala Chmelaře)
3. cena
Tuba Žestě Brno Václav Steklý (ze třídy Davida Štrupla)
3. cena
Pěvecký sbor Rošťák Svátky písní Olomouc Rošťák (sbormistr Anna Pokorná)
Zlaté pásmo – populární kategorie
Pěvecký sbor Rošťák Svátky písní Olomouc Rošťák (sbormistr Anna Pokorná)
Stříbrné pásmo
Pěvecký sbor Plamen Svátky písní Olomouc Plamen (sbormistr Anna Pokorná)
Zlaté pásmo
Zpěv Skutečský slavík Jakub Janovský (ze třídy Jany Bednářové)
2. cena
Zpěv Skutečský slavík Anežka Lojínová (ze třídy Jany Bednářové)
1. cena
Zpěv Skutečský slavík David Šulc (ze třídy Jany Bednářové)
2. cena

 

Úspěchy na soutěžích ve školním roce 2013/2014

Soutěž Úroveň Dosažený výsledek, hodnocení
klavír okres Veronika Rumlová (ze třídy J.Baborákové)
1. cena
klavír okres Renata Kalinová (ze třídy J.Baborákové)
1. cena
klavír okres Tereza Luňáková (ze třídy J.Baborákové)
1. cena
klavír okres Veronika Železná (ze třídy J.Baborákové)
1. cena
klavír okres Radomíra Zajícová (ze třídy J.Baborákové)
2. cena
klavír okres Jana Bezdíčková (ze třídy P.Lojínové)
2. cena
klavír okres Štěpánka Jelínková (ze třídy J.Baborákové)
2. cena
klavír okres Lucie Březinová (ze třídy E.Zubarové)
2. cena
klavír okres Adéla Kazdová (ze třídy H.Sukové)
3. cena
klavír okres Eva Jiráková (ze třídy J.Baborákové)
Čestné uznání
klavír kraj Veronika Rumlová (ze třídy J.Baborákové)
3. cena
klavír kraj Renata Kalinová (ze třídy J.Baborákové)
3. cena
klavír kraj Tereza Luňáková (ze třídy J.Baborákové)
3. cena
housle okres Adam Homola (ze třídy H. Přinesdomů)
2. cena
housle okres Monika Horáková (ze třídy H. Přinesdomů)
2. cena
housle okres Michaela Halászová (ze třídy H. Přinesdomů)
3. cena
kytara okres Adam Šindelář (ze třídy S.Juřici)
1. cena
kytara okres Štěpán Krejzl (ze třídy J.Nováčkové)
2. cena
kytara okres Jan Rychetský (ze třídy S.Juřici)
2. cena
kytara okres Jakub Soldán (ze třídy S.Juřici)
2. cena
kytara okres Jiří Zelenka (ze třídy J.Nováčkové)
2. cena
kytara kraj Adam Šindelář (ze třídy S.Juřici)
1. cena
taneční orchestry kraj Kapela Buď fit (M. Nedbal, P. Pokorný)
1. cena
taneční orchestry ústřední Kapela Buď fit (M. Nedbal, P. Pokorný)
1. cena
Dechový orchestr Concerto Bohemia Dechový orchestr (dirigent M. Chmelař)
1. cena
Dechový orchestr Mezinárodní soutěž Praha 2014 Dechový orchestr (dirigent M. Chmelař)
Zlaté pásmo
Pěvecký sbor Zahrada písní Praha Pěvecký sbor Ohniváček (V Pokorná)
1. cena
Pěvecký sbor Zahrada písní Praha Pěvecký sbor Plamen (V. Pokorná)
1. cena
Pěvecký sbor Zahrada písní Praha Pěvecký sbor Rošťák (V. Pokorná)
2. cena
Pěvecký sbor Svátky písní Olomouc Pěvecký sbor Rošťák (V. Pokorná)
2. cena
Pěvecký sbor Svátky písní Olomouc Pěvecký sbor Plamen (V. Pokorná)
2. cena