• Budova školy


  naše škola se nachází ve zrekonstruované budově
  v centru Přelouče již od roku 1949
 • Zkušebna dechového orchestru a kapely Buď fit


  je zároveň nahrávacím studiem
  postavena v roce 2014 díky financování z EU a spolupráci s městem Přelouč
 • Mažoretky ZUŠ Přelouč


  vedené Jarmilou Pavlíčkovou
  reprezentují školu i město na nejrůznějších akcích
 • Pěvecký sbor Ohniváček


  vedený Veronikou Pokornou
  vítěz řady mezinárodních soutěžních festivalů pěveckých sborů
 • Taneční obor


  vedený Petrou Mori a Soňou Paskerovou>
  rozvíjí pohybové nadání a chuť dětí k tanci a pohybu
 • Hudební obor


  ZUŠ Přelouč nabízí vzdělávání v hudebním oboru
  vyučujeme hru na klávesové, dechové, smyčccové, strunné, bicí nástroje a zpěv
 • Dechový orchestr ZUŠ Přelouč


  vedený Michalem Chmelařem
  laureát mnoha mezinárodních soutěží

Úspěchy komorních souborů ve Vidnavě

18.10. 2018 se žáci a učitelé dechového oddělení naší školy vypravili na soutěž komorních souborů do Vidnavy. Zde se konala prestižní soutěž „Karel Ditters a hudební klasicismus“. Již v pět hodin ráno musela naše početná výprava nastoupit do autobusu, aby od půl deváté mohl soutěžit první soubor. I přes tento strašlivý čas se hned našemu prvnímu souboru velmi dařilo. Komorní duo Klára Junková a Martina Junková získalo výborné druhé místo. Skvělou třetí cenu pak získalo trio lesních rohů PopCorni ve složení Alexandra Kollárovičová, Eva Čapková a Evelína Hloušková a odpoledne pak žesťové kvarteto Alfred Junek, Radka Sotonová, Kamila Kautská a David Šulc. Všechny soubory na soutěž připravila paní učitelka Radka Chmelařová. Gratulujeme!

 • Připravované akce