• Budova školy


    naše škola se nachází ve zrekonstruované budově
    v centru Přelouče již od roku 1949
  • Zkušebna dechového orchestru a kapely Buď fit


    je zároveň nahrávacím studiem
    postavena v roce 2014 díky financování z EU a spolupráci s městem Přelouč
  • Mažoretky ZUŠ Přelouč


    vedené Jarmilou Pavlíčkovou
    reprezentují školu i město na nejrůznějších akcích
  • Pěvecký sbor Ohniváček


    vedený Veronikou Pokornou
    vítěz řady mezinárodních soutěžních festivalů pěveckých sborů
  • Taneční obor


    vedený Petrou Mori a Soňou Paskerovou>
    rozvíjí pohybové nadání a chuť dětí k tanci a pohybu
  • Hudební obor


    ZUŠ Přelouč nabízí vzdělávání v hudebním oboru
    vyučujeme hru na klávesové, dechové, smyčccové, strunné, bicí nástroje a zpěv
  • Dechový orchestr ZUŠ Přelouč


    vedený Michalem Chmelařem
    laureát mnoha mezinárodních soutěží

Krajská kola dechových nástrojů nadmíru úspěšná

26. a 27. 3. proběhla v ZUŠ Vysoké Mýto krajská kola soutěže MŠMT ve hře na dechové dřevěné i žesťové nástroje a bicí.

Naše početná výprava se vrátila s velikým počtem skvělých ocenění. Blahopřejeme jak žákům, tak i jejich pedagogům a korepetitorům!!!

26.3.2018 dechové dřevěné nástroje:

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ SOUTĚŽE, 1. místo s postupem – Martin Horák (klarinet, ze třídy M. Hrnčíře)
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ SOUTĚŽE 1. místo s postupem – Anna Pánková (zobcová flétna, ze třídy J. Mildeho)
1. místo s návrhem na postup – Valentýna Hyhlíková (zobcová flétna, ze třídy J. Mildeho)
1. místo – Nikola Sobotková (zobcová flétna, ze třídy I. Junkové)
2. místo – Michal Novák (fagot, ze třídy F. Krytináře)
2. místo – Barbora Fáberová (hoboj, ze třídy I. Neubaier Trojanové)
2. místo – Tereza Bačkovská (zobcová flétna, ze třídy J. Mildeho)
2. místo – Monika Kaplanová (příčná flétna, ze třídy I. Junkové)
3. místo – Tereza Sochorová (příčná flétna, ze třídy I. Junkové)
Cena pro nejmladšího účastníka soutěže – Nikola Sobotková (ze třídy I. Junkové)

27.3.2018 dechové nástroje žesťové a bicí:

1. místo s návrhem na postup – Tomáš Vondrouš (trombon, ze třídy R. Chmelařové)
1. místo a cena pro nejmladšího účastníka soutěže – Klára Junková (trubka, ze třídy R. Chmelařové) 
1. místo a ocenění za mimořádný hudební výkon ve hře na marimbu – Barbora Doležálková (bicí nástroje, ze třídy Lindy Gregarové)
1. místo – Klára Černá (bicí nástroje, ze třídy Lindy Gregarové)
1. místo – Alexandra Kollárovičová (lesní roh, ze třídy R. Chmelařové)
1. místo – Kateřina Soukupová (lesní roh, ze třídy M. Chmelaře)
2. místo – Richard Kohout (trubka, ze třídy D. Štrupla)
2. místo – Tomáš Novotný (trubka, ze třídy D. Štrupla)
2. místo – Miroslav Přinesdomů (tuba, ze třídy D. Štrupla)
2. místo – Matěj Kohout (baryton, ze třídy D. Štrupla)
2. místo – Josef Šimek (trombon, ze třídy M. Chmelaře)

Cena za mimořádnou pedagogickou činnost a popularizaci bicích nástrojů Linda Gregarová.