• Budova školy


    naše škola se nachází ve zrekonstruované budově
    v centru Přelouče již od roku 1949
  • Zkušebna dechového orchestru a kapely Buď fit


    je zároveň nahrávacím studiem
    postavena v roce 2014 díky financování z EU a spolupráci s městem Přelouč
  • Mažoretky ZUŠ Přelouč


    vedené Jarmilou Pavlíčkovou
    reprezentují školu i město na nejrůznějších akcích
  • Pěvecký sbor Ohniváček


    vedený Veronikou Pokornou
    vítěz řady mezinárodních soutěžních festivalů pěveckých sborů
  • Taneční obor


    vedený Petrou Mori a Soňou Paskerovou>
    rozvíjí pohybové nadání a chuť dětí k tanci a pohybu
  • Hudební obor


    ZUŠ Přelouč nabízí vzdělávání v hudebním oboru
    vyučujeme hru na klávesové, dechové, smyčccové, strunné, bicí nástroje a zpěv
  • Dechový orchestr ZUŠ Přelouč


    vedený Michalem Chmelařem
    laureát mnoha mezinárodních soutěží

Skvělé úspěchy na soutěži žesťových nástrojů

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na žesťové nástroje se konalo v ZUŠ Holice. I zde naši žáci zazářili.
Získali celkem 13 prvních míst, 2 druhá místa a 1 třetí místo. 9 postupů do krajského kola, 2 zvláštní ceny, 1 cenu za klavírní spolupráci a 1 ABSOLUTNÍ VÍTĚZSTVÍ.

Zde je přehled všech ocenění:

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ SOUTĚŽE, 1.místo s postupem – Tomáš Vondrouš (ze třídy R. Chmelařové)
1. místo s postupem – Klára Junková (ze třídy R. Chmelařové)
1. místo s postupem – Alexandra Kollárovičová (ze třídy R. Chmelařové)
1. místo s postupem – Richard Kohout (ze třídy D. Štrupla)
1. místo s postupem – Tomáš Novotný (ze třídy D. Štrupla)
1. místo s postupem – Miroslav Přinesdomů (ze třídy D. Štrupla)
1. místo s postupem – Matěj Kohout (ze třídy D. Štrupla)
1. místo s postupem – Kateřina Soukupová (ze třídy M. Chmelaře)
1. místo s postupem – Josef Šimek (ze třídy M. Chmelaře)
1. místo – Martina Junková (ze třídy R. Chmelařové)
1. místo – Eva Čapková (ze třídy R. Chmelařové)
1. místo – Janek Pecka (ze třídy D. Štrupla)
1. místo – David Šulc (ze třídy R. Chmelařové)
2.místo – Adam Čapek (ze třídy R. Chmelařové)
2. místo – Kamila Kautská (ze třídy R. Chmelařové)
3. místo – Jiří Čapek (ze třídy R. Chmelařové)
Cena za klavírní spolupráci – Mgr. Veronika Dědičová
Cena za mimořádný hudební výkon – Tomáš Vondrouš (ze třídy R. Chmelařové)
Cena Rosti Balaštíka za melancholický baryton – Matěj Kohout (ze třídy D. Štrupla)

GRATULUJEME!!!

  • Připravované akce