vedený Petrou Mori a Soňou Paskerovou>

Ježíškova vnoučata

Ježíškova vnoučata jsou projektem Českého rozhlasu, při kterém se plní přání opuštěným seniorům. Právě Český rozhlas oslovil náš dechový orchestr s nabídkou uspořádání dvou koncertů. Jelikož by se celý orchestr do prostor domovů pro seniory nevešel, vydali jsme se v neděli 17. 12. 2017 do Domova pro seniory U Bažantnice v Heřmanově Městci a do Drachtinky v Hlinsku pouze s našimi komorními soubory a sólisty. Svým vystoupením jsme udělali velikou radost všem, kdo se na nás přišli podívat. Senioři si s námi s chutí zazpívali koledy a zaposlouchali se do krásných melodií. Reportáže z koncertů bylo možné slyšet na Českém rozhlase Pardubice. Děkujeme Českému rozhlasu, že jsme tuto akci mohli podpořit a také všem žákům, kteří s námi vystupovali. Věříme, že tato krásná spolupráce proběhne i v příštím roce.