• Budova školy


  naše škola se nachází ve zrekonstruované budově
  v centru Přelouče již od roku 1949
 • Zkušebna dechového orchestru a kapely Buď fit


  je zároveň nahrávacím studiem
  postavena v roce 2014 díky financování z EU a spolupráci s městem Přelouč
 • Mažoretky ZUŠ Přelouč


  vedené Jarmilou Pavlíčkovou
  reprezentují školu i město na nejrůznějších akcích
 • Pěvecký sbor Ohniváček


  vedený Veronikou Pokornou
  vítěz řady mezinárodních soutěžních festivalů pěveckých sborů
 • Taneční obor


  vedený Petrou Mori a Soňou Paskerovou>
  rozvíjí pohybové nadání a chuť dětí k tanci a pohybu
 • Hudební obor


  ZUŠ Přelouč nabízí vzdělávání v hudebním oboru
  vyučujeme hru na klávesové, dechové, smyčccové, strunné, bicí nástroje a zpěv
 • Dechový orchestr ZUŠ Přelouč


  vedený Michalem Chmelařem
  laureát mnoha mezinárodních soutěží

Nová marimba byla slavnostně pokřtěná

5. 10. se v naší škole konal slavnostní koncert při příležitosti křtu nové marimby, kterou jsme díky nadačnímu příspěvku Nadace ČEZ letos o prázdninách koupili. Během odpoledne proběhl marimbový workshop s žáky naší ZUŠ. Večerní koncert zahájili žáci bicího oddělení ze tříd Lindy Gregarové a Jana Pátka. Následoval slavnostní křest, kterého se společně s panem ředitelem Michalem Chmelařem a učiteli bicího oddělení ujala i paní starostka Irena Burešová a tympánistka Komorní filharmonie Pardubice Cécile Boiffin. Vystoupení Cécile Boiffin za doprovodu klavíristky Tomoko Asahina bylo vyvrcholením celého večera. Přejeme bicímu oddělení mnoho úspěchu a radosti z hudby s tímto novým hudebním nástrojem.